J-Music
Faceți căutări pe acest blog
duminică, 28 august 2011
Voi inaugura noul blog cu trei melodii extrem de frumoase, cantate de o fata tot la fel de frumoasa, o fata din Canadia, care si-a implinit visul de a fi cantareata in Japonia. Doamnelor si domnilor ! HI---ME---KAAAAAA !!! :D
HIMEKA- (Mirai e...) PV
HIMEKA- Hatanechi Michi
HIMEKA- Asu no Kizuna
Vizionare placuta!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu