Faceți căutări pe acest blog

joi, 8 septembrie 2011

Maximum The Hormone - Zetsubou Billy

Asta este pentru iubitorii de metal si  adrenalina, poate ca unii o stiu, este END 2 din Death Note.


miercuri, 7 septembrie 2011

Alice Nine RAINBOWS

Pentru solistul asta m-as face gay. Glumeam... insa e grozav, mai ales freza...so TRUE.


                                               

Gazette- Cassis

O melodie ceva mai lunga dar care arata nivelul acestei trupe, intro-ul este mirific.



Kotoko

Doua melodii care imi plac foarte mult!

                                                                            Re-Sublimity

                                                                           Agony