Faceți căutări pe acest blog
joi, 8 septembrie 2011
Maximum The Hormone - Zetsubou Billy
Asta este pentru iubitorii de metal si adrenalina, poate ca unii o stiu, este END 2 din Death Note.
miercuri, 7 septembrie 2011
Alice Nine RAINBOWS
Pentru solistul asta m-as face gay. Glumeam... insa e grozav, mai ales freza...so TRUE.
Gazette- Cassis
O melodie ceva mai lunga dar care arata nivelul acestei trupe, intro-ul este mirific.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)