J-Music
Faceți căutări pe acest blog
miercuri, 7 septembrie 2011
Alice Nine RAINBOWS
Pentru solistul asta m-as face gay. Glumeam... insa e grozav, mai ales freza...so TRUE.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu