J-Music
Faceți căutări pe acest blog
joi, 8 septembrie 2011
Maximum The Hormone - Zetsubou Billy
Asta este pentru iubitorii de metal si adrenalina, poate ca unii o stiu, este END 2 din Death Note.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu